HPI Racing Header
nav nav nav nav nav nav nav nav home
subnav blank
subnav_bottom
nav nav nav nav nav nav nav nav
Header
Page Layout
Pic 1

Nowe repliki od HPI: Lancia Delta HF Integrale

Dostępne są teraz nowe repliki modeli specjalnie dla kolekcjonerów: Lancia Delta HF Integrale.

Trzy nowe modele to: Zwycięzca rajdu 1992 Monte Carlo oraz dwie specjalne edycje wypuszczone przez Lancie: biały model 'Martini 6', który wygrał 6 razy z rzędu tytuł FIA World Rally Championship dla swojego producenta w latach 1987 do 1992, plus bardzo rzadki, czerwony model 'Evoluzione'.
Pic 2 Pic 3 Pic 4
 
Te precyzyjnie wykonane repliki są w skali 1/43, wygodny rozmiar do postawienia na biurku lub wystawie. Duża uwaga została przyłożona do kształtu samochodu, aby wiernie odwzorowywał oryginał. Repliki zawierają zewnętrzne detale takie jak: tarcze i klocki hamulcowe, lusterka, spojlery, wydech, światła, antena radia oraz liczne przetłoczenia i naklejki sponsorów. Każdy z samochodów jest w pełni pomalowany i posiada szczegółowe wnętrze z klatką bezpieczeństwa, wyścigowymi fotelami, gaśnicą, kołem kierownicy, a nawet linie grzewcze na tylnej szybie. Modele są przymocowane do platformy, która posiada przezroczyste ścianki ochronne. Samochód może być bez problemu wyjęty i ustawiony wedle indywidualnych preferencji.

Pamiętaj: wszystkie te wspaniałe repliki wyprodukowane są w edycji limitowanej, nigdy więcej nie pojawią się w sprzedaży.

#970 Lancia Delta HF Integrale (#4) Zwycięzca rajdu Monte Carlo 1992
#977 Lancia Delta HF Integrale 6
#978 Lancia Delta HF Integrale Evoluzione: Czerwona
Pic 2 Pic 3 Pic 4
 


Page Layout  
Page Layout
Page Layout
page layout Główna > Nowości > Nowe repliki od HPI: Lancia Delta HF Integrale Spacerwww.hpieurope.com
Spacer